Iva Víravová tel. 776 105 282

Vegetariánská a veganská výživa

Zaměřujeme se také na výživové poradenství pro vegetariány a vegany. Nabízíme kontrolu správného jídelníčku tak, aby ve stravě nechyběly potřebné živiny, vitamíny a minerální látky. Navrhujeme optimální suplementaci přírodními organickými doplňky stravy z řady Zelených potravin české firmy Green Ways. Rádi poradíme s redukcí hmotnosti při vegetariánské stravě, nebo naopak s tím, jak váhu nabrat či jak skloubit vegetariánství a sport (i závodně vykonávaný). Také poradíme, jak vyváženě a plnohodnotně stravovat děti, které nechtějí nebo nemohou jíst maso. 

 

Výživový plán pro vegany a vegetariány obsahuje:

- výsledky ze vstupní konzultace, tj. vážení a měření tělesného tuku, viscerálního (vnitřního) tuku, obsahu svalů, základního metabolismu i BMI

- analýzu dosavadních stravovacích zvyklostí, životního stylu, zdravotního stavu a rozbor skutečných příčin Vaší současné situace, případně důvod Vaší nespokojenosti (vysoká či nízká váha, nechutenství, nemoc, překyselení..)

- analýza dosavadního týdenního jídelníčku slovně i v číslech

- optimalizace živin 

- návrh nového jídelníčku s ohledem na váš směr stravování

- možností, jak s jídelníčkem pracovat a co čím nahradit tak, aby mohl sloužit na několik měsíců

- zhodnocení a návrh pitného režimu

- doporučení stravy při pohybové aktivitě a sportování

- nákupní lístek pro možnosti nahrazování jednotlivých potravin a několi fotek pro snadnější orientaci při nakupování

 

S novým výživovým plánem, obsahujícím jen vegetariásnké nebo veganské potraviny, se učíte, jak zajistíte pro vaše tělo všechny potřebné živiny a vitamíny. Naučíte se vyváženému stravování, které pro vás přinese zdravý životní styl a budete se cítit lehce.