Iva Víravová tel. 776 105 282

O nás

Ing. Iva Víravová
certifikovaná výživová poradkyně

Iva má čtyřletou praxi v navrhování individuálních výživových plánů. Specializuje se na redukční výživu, dále pak na výživu kojících matek i těhotných žen. Umí navrhnout i vegetariánský a veganský jídelníček a orientuje se i ve výživě a redukci dětí. Pomohla i několika klientům trpícím chronickými onemocněními, jako jsou např. cukrovka, dna i chronická gastritida žaludku. 

 

Na základě vlastní úspěšné zkušenosti s redukcí pod vedením Mgr. Lenky Svobodové dokáže dnes empaticky přistupovat ke klientkám/klientům a vést je na jejich cestě ke změně stravovacích návyků a zdravému životnímu stylu.

Kromě výživových plánů a následných kontrol, měření a konzultací nabízí i novou službu, kterou je psychologická podpora při redukci. Plánuje také sdružování lidí s podobným tématem, které se týká zdraví, redukce či jídla na různých besedách a přednáškách.

Iva úspěšně absolvovala kurz společnosti Nutriacademy s. r. o. a stala se tak certifikovaným poradcem pro výživu s akreditací.

Iva má desetiletou zkušenost se zelenými potravinami GW a jejich vlivem na kvalitu života své rodiny i mnoha klientů a přátel. 


 

Mgr. Lenka Svobodová
majitelka poradny a garantka služeb

Lenka je absoloventkou Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze v oboru biochemie. Je certifikovaný poradce pro výživu a pohyb - viz Diplomy a certifikáty.