Iva Víravová tel. 776 105 282

Výživové plány

Výživový plán je navžen pro každého člověka dle jeho individuálních potřeb, přizpůsobený jeho zdraví, životnímu rytmu i cílům, které chce s námi dosáhnout. Není žádnou omezující dietou. Je postaven na dostupých potravinách a jednoduchých, rychlých receptech. Může obsahovat i některé dosud oblíbené pokrmy, které jsou zařazeny ve vhodnou denní dobu a vhodné kombinaci s ostatními potravinami. Je přizpůsoben jak maminkám v období těhotenství i po porodu, dětem, sportovcům, vegeteriánům i nemocným lidem. 

 

Individální výživový plán obsahuje:

- výsledky ze vstupní konzultace, tj. vážení a měření tělesného tuku, viscerálního (vnitřního) tuku, obsahu svalů, základního metabolismu i BMI

- analýzu dosavadních stravovacích zvyklostí, životního stylu, zdravotního stavu a rozbor skutečných příčin Vaší současné situace, případně důvod Vaší nespokojenosti (vysoká či nízká váha, nechutenství, nemoc, překyselení..)

- analýza dosavadního týdenního jídelníčku slovně i v číslech

- optimalizace živin 

- návrh nového jídelníčku včetně možností, jak s ním pracovat a co čím nahradit tak, aby mohl sloužit na několik měsíců

- zhodnocení a návrh pitného režimu

- doporučení stravy při pohybové aktivitě a sportování

- nákupní lístek pro možnosti nahrazování jednotlivých potravin a několi fotek pro snadnější orientaci při nakupování

 

S novým výživovým plánem se učíte novému stylu stravování, který můžete dodržovat po zbytek Vašeho života. Učíte se zdravě a vyváženě jíst "normální" potraviny, které můžete nabídnout i dalším spolustrávníkům u vašeho stolu. Nedržíte žádnou speciální dietu.