Iva Víravová tel. 776 105 282

Redukce hmotnosti

 • Redukční výživový plán
 • Vás naučí zdravě a bezpečně upravit váhu a pomůže Vám ji i nadále udržet bez jojo efektů. Bude navžen dle Vašich individuálních potřeb a bude přizpůsobený Vašemu zdraví, životnímu rytmu i cílům, které s námi chcete dosáhnout.
  Vyžaduje Vaše vážné rozhodnutí změnit nejen stravovací návyky a potraviny, ale také myšlení a pohled na své vlastní zdraví a život. Můžete se tak naučit novému stylu stravování, který pak můžete dodržovat po zbytek Vašeho života.
  Neobsahuje žádné diety, které už mnozí z Vás vyzkoušeli, ale neměly dlouhý efekt. Bude postaven na dostupých "normálních" potravinách a jednoduchých, rychlých receptech. Může obsahovat i některé Vaše dosud oblíbené pokrmy, které budou zařazeny ve vhodnou denní dobu a vhodné kombinaci s ostatními potravinami.

 • Konzultace s výživovou poradkyní Vám poskytnou také "pevnou ruku", podporu či bič, pomůžou Vám budovat pevnou vůli a dostanete také pochvalu...záleží na tom, co potřebujete.
 • Individální redukční výživový plán obsahuje:
  - výsledky ze vstupní konzultace včetně vážení a měření tělesného tuku, viscerálního (vnitřního) tuku, obsahu svalů, základního metabolismu i BMI
  - analýzu dosavadních stravovacích zvyklostí, životního stylu, zdravotního stavu a rozbor skutečných příčin Vaší současné situace, případně důvod Vaší nespokojenosti (vysoká či nízká váha)
  - analýza dosavadního týdenního jídelníčku slovně i v číslech
  - optimalizace živin
  - návrh nového jídelníčku včetně možností, jak s ním pracovat a co čím nahradit tak, aby mohl sloužit na několik měsíců
  - zhodnocení a návrh pitného režimu
  - doporučení stravy při pohybové aktivitě a sportování
  - nákupní lístek pro možnosti nahrazování jednotlivých potravin a několi fotek pro snadnější orientaci při nakupování
   

 

 

 •  
 •  


 •